Firmanızın ülke çapına yayılmış uzak noktalarında yer alan ofisleriniz (bölge ofisleri, mobil /sabit acentaları, satış temsilcileri), arasında, MPLS VPN (Virtual Private Network – Sanal Özel Ağ) hizmetleri ile güvenli ve hızlı bir şekilde haberleşme sağlayabilirsiniz.

 

VPN (Özel Sanal Ağ) Çözümleri

•Uzak ofislerinizden, şirket merkezine güvenli ve hızlı şekilde bağlantı

Uzak noktalardan firma merkezinize bağlantı için TokNet’in ülke geneline yayılmış güçlü omurgası ve sahibi olarak kendi işlettiği POP noktaları üzerinden tanımlanan özel bir tünel sayesinde, her türlü veri alışverişinizi yüksek hızda güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

•Firmanızın ihtiyacına uygun MPLS VPN çözümleri

Firmanızın ihtiyaçlarına göre, uzak noktaların merkeze erişimi ve/veya kendi arasındaki haberleşmeleri kiralık hat VPN, dialup VPN (VPDN) ve/veya VPNMobile çözümleri ile sağlanabilmektedir.

•Kurumsal İnternet Erişimi ile VPN

Firmanızın merkezi ve yüksek erişim ihtiyacına sahip uzak noktaları (bölge müdürlükleri, acentaları) TokNet’in ülke geneline yayılmış güçlü omurgasına data hatları ile bağlanarak düşük maliyet ve yüksek kalitede kendi aralarındaki iletişimi sağlarken, internet erişimine de sahip olabilir.

•VPNmobile

 

VPNmobile servisi ile, mobil durumdaki çalışanlarınız, GSM operatörünüzün sağladığı GPRS servisi aracılığıyla, TokNet omurgası üzerinden şirket ağınıza güvenli ve hesaplı erişim sağlayabilirler.

 

Firma çalışanlarınız, VPNmobile ile, TokNet Veri Merkezi’nde ya da kendi ofisinizde yer alan şirket sunucularına güvenli şekilde erişim sağlayabilir ve internete bağlanabilir.

 

VPN (Özel Sanal Ağ) Avantajları

•Veri servisi ile birlikte, yatırım maliyetine katlanmadan, ses ve internet erişimi imkanı

•Servis seviyesi sözleşmeleri dahilinde servis garantisi