TOKOĞLU Bilişim Teknolojileri Tic.Ltd.Şti. kamusal alanda 1984 yılında hizmet vermeye başlamış 21 yıllık kamusal tecrübesiyle 2005 yılında TOKOĞLU BİLİŞİM Ünvanı ile öncelikle bireysel pazarda bilgisayar ve bilgisayar donanımları, Görüntülü güvenlik sistemleri, satışı ve teknik destek vermeye devam etmiş, 2009 yılında Şirketleşerek Uzman kadrosu ile TOKOĞLU Bilişim Teknolojileri Tic.Ltd.Şti ünvanını almıştır.
2009 yılı itibariyle Türkiye İletişim Başkanlığından(TİB) İnternet servis Sağlayıcı Lisansını (ISS) tescil ettirerek İnternet Hizmetleri konusunda pazarda yerini almıştır..
Isparta merkez olmak üzere Kablosuz İnternet hizmeti vermek için yatırımlarına devam etmektedir, 2011 Ağustos ayı itibari ile Tok Net in İSO 27001 -2005 bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini Onaylatmış ve Bilişim Teknolojileri Konusunda Güvenirliğini Kanıtlamıştır.
MİSYONUMUZ
Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olmak.
KALİTE POLİTİKAMIZ
“Müşterilerin ve Çalışanların Memnuniyeti”ne odaklı hizmet anlayışını oluşturmak,
Sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmaları kullanarak örnek bir yönetim ve işletim sistemi kurmak,
Ar-ge çalışmalarında ve yeni uygulamalarda öncülük yapmak, Rakiplerinin örnek aldığı bir firma olmak,
Mükemmel hizmeti kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla sunmak,
Kendimizi sürekli eğitmek ve geliştirmek,