Oteller, okullar, yurtlar için uygun maliyetli, Check-In&Check-Out işlemi ardından otomatik kullanıcı ekleme yapan, kullanıcı müdahalesine ihtiyaç duymadan tam otomatik çalışan entegrasyon modülü.

Yazılımımız için yıllık lisans talebi veya, veritabanı devri vb güncelleme ya da değişiklik hizmeti ihtiyaçlarınız için ek ücret talep edilmez, Kullanıcı hatası kaynaklı, baştan yapılması gereken kurulumlar ve programın kurulu olduğu bilgisayarın değiştirilmesi gibi ihtiyaçlarınızda 50$+KDV’lik servis ücreti talep edilir.
MikroTik otomasyon program modülümüz, piyasada bulunan tüm otel otomasyon uygulamaları gibi benzer yönetim programları ile uyumlu çalışacak biçimde, Sql view, XML, JSON, EXCEL, CSV üzerinden mevcut konaklama bilgisini okuyarak Mikrotik Router ile birlikte kurulan Hotspot sistemlerinde İnternet kullanımı için otomatik hesap oluşturabiliyor. Program, hiç bir kullanıcı müdahalesi gerekmeden, tam otomatik biçimde çalışmaktadır.

Kullanıcı ekleme işlemi, mevcut konaklayan kişi kayıtlarını 1 dakikalık aralıklar ile kontrol ederek Kullanıcı adını TC Kimlik numarası veya Pasaport numarası, şifresini ise oda numarası olarak kullanılacak biçimde MikroTik içerisine ekler, dilerseniz şifre kısmını kaldırmak sureti ile kullanıcıların sadece TC Kimlik numarası veya Pasaport numarası ile girişini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı silme işleminde ise, mevcut konaklayan kişi listesi ve daha önceden MikroTik içerisine eklenen kayıtlar 30 dakikalık (isteğe göre bu süre uzatılabilir veya kısaltılabilir) aralıklar ile kontrol edilir, ve artık konaklama listesinde bulunmayan kullanıcılar MikroTik’ten silinir.

Programımızda otomatik kullanıcı ekleme fonksiyonları dışında, Restaurant, Plaj, okul gibi konaklayan kişilerin haricindeki müşterilerinize hizmet verebileceğiniz SMS veya NVI üzerinden sorgulama yaparak TC Kimlik Numarası ile, ya da SIP tabanlı bir telefon numarasına çağrı bırakarak self kullanıcı oluşturma özelliği de bulunmaktadır. Self kullanıcı kayıt menüsünün herkesin kulanmasını engellemek için ön tanımlı PIN kodu güvenliği ile kayıt olma fonksiyonu sağlayan yazılımımız ek olarak ücretsiz veya ücretli ve personel kontrolünde internet satışı yapılmak istenen kısımlarda barkod yazıcı üzerinden çıktı alarak internet hizmeti sağlayabileceğiniz ek özelliklerde bulunmaktadır, bu ek özellikler, özellik başına 50USD+ KDV’lik fiyat farkı ile aktif hale getirilebilir.

Not: Alınacak olan view’ları veya xml’leri bazı programlarcılar ücretli olarak vermektedir, bu detayı lütfen hotel programınızın desteğini veren firma ile görüşüp otele o şekilde bilgi veriniz.